FIRMA

W dobie stale rosnącego zainteresowania automatyzacją czynności zachodzących w różnych przestrzeniach przebywania człowieka oraz chęci obniżenia kosztów eksploatacji, nasz zespół wychodzi na przeciw państwa oczekiwaniom i świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej automatyki budynkowej oraz automatyki przemysłowej.

Budnteligent to pewność profesjonalnego przeprowadzenia projektu przez cały czas jego realizacji, począwszy od etapu projektowania, przez okablowanie, instalację i uruchomienie będziemy cały czas do Państwa dyspozycji.

Nasza oferta obejmuje klasyczne wykonanie instalacji w oparciu o sieciowe źródło zasilania, a także możliwość wykorzystania innowacyjnych źródeł energii odnawialnej. Począwszy Jako nasi klienci macie Państwo możliwość dowolnej konfiguracji tworzonego systemu w każdym momencie trwania projektu. W zależności od zapotrzebowania nasz zespół opracuje dla Państwa dogodne rozwiązanie systemu automatyki dedykowanego wyłącznie dla realizowanego obiektu.

Nasz zespół proponuje kompleksowe wykonanie automatyki w zakresie:

  • systemów grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacji - HVAC
  • systemów telewizji przemysłowej - CCTV
  • systemów przeciwpożarowych wraz z alarmowaniem o pożarze - SAP
  • systemów antywłamaniowych wraz z alarmowaniem o włamaniu - SWiN
  • systemów zarządzania budynkiem – BMS
  • systemów monitoringu i sterowania procesami oczyszczania ścieków

Automatyka przemysłowa.
Świadczymy również usługi w zakresie projektowania, instalacji oraz uruchamiania systemów automatyki przepompowni wody lub ścieków oraz oczyszczalni ścieków.

Odnawialne źródła energii.
Zgodnie z wskazaniami przyjętego przez Polskę unijnego pakietu klimatycznego, nasz kraj zobowiązany jest do 2020 roku produkować 15% całościowej energii w oparciu o odnawialne źródła. Od 2015 roku wg prawa każdy nowo powstały budynek musi w takowe zostać wyposażony. Dlatego też w odpowiedzi na intensywnie zmieniającą się sytuację energetyczną w Polsce świadczymy również usługi w zakresie uruchomienia systemów przetwarzania energii odnawialnej.
Copyright 2019
All Rights Reserved
by BUDINTELIGENT
kontakt
BUDINTELIGENT

ul. Przemysłowa 3 (I piętro)
83-400 Kościerzyna

Telefony:
575 995 998
607 612 895

E-mail:
biuro@budinteligent.pl